Наши путешествия

ВСЕ в онлайні!

Онлайн-купівля, онлайн-оплата, онлайн-отримання документів, онлайн-інформування про статус заявок!

Договір оферти

Загальні положення

Турпакет (тур) – це комплекс туристичних послуг, що включає: проживання, переїзд до місця проживання та назад, обране харчування, страхування.
Туроператор – юридична особа, яка здійснює діяльність з формування, просування та реалізації туристського продукту та безпосередньо надає Туристу послуги, що входять до туристичного продукту.
Турагенство – юридична особа, яка здійснює діяльність з просування та реалізації туристського продукту.
Система онлайн бронювання – інформаційна система, яка містить відомості про послуги, що входять до туристичного продукту.
Туристичний продукт — комплекс послуг з перевезення та розміщення, що надаються за загальну ціну (незалежно від включення до загальної ціни вартості екскурсійного обслуговування та інших послуг).
Клієнт – повнолітня особа, яка здійснила бронювання турпакетів у Системі online бронювання konkurentov.net.ua
Бронювання турпакетів на сайті konkurentov.net.ua здійснюється на підставі цього договору оферти між користувачем системи online бронювання (далі «Клієнт») та компанією «ФОП Холодило В.О.» (Далі «Система бронювання»).
Фактичне бронювання замовлених послуг та їх оплата здійснюється лише після прийняття Клієнтом умов цього договору оферти.

Обов'язки сторін:

Система бронювання відповідає:
За коректне та своєчасне бронювання замовленого Клієнтом туру у Туроператора.
За своєчасну оплату Туроператору коштів, отриманих від Клієнта.
За своєчасне інформування Клієнта про будь-які можливі зміни у замовному турі.
За своєчасну виписку всіх документів та передачу їх Клієнту в електронному вигляді.
За виконання замовлених додаткових послуг.
Система бронювання не несе відповідальності:
У разі неможливості Клієнта скористатися турпакетом у зв'язку зі змінами в його планах з причин, які перебувають у несфері впливу Системи бронювання.
У разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як: затримка та перенесення рейсів, зміни конфігурації повітряного судна, номерів рейсів, технічні поломки та механічні пошкодження літаків, закриття аеропортів, спричинені екстремальними погодними умовами, страйками, війнами тощо, а також іншими незалежними від системи бронювання причинами.
За неможливість Клієнта скористатися турпакетом, якщо паспорт Клієнта виявився недійсним чи неправильно оформленим. Якщо Клієнт не встиг його отримати до моменту від'їзду або не встиг отримати необхідну візу для подорожі до обраної країни.
За плани готелів щодо проведення на території готелю або прилеглої території будівельних чи ремонтних робіт. Готель залишає за собою право змінювати види послуг та час їх надання залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення.
За будь-які медичні витрати, що виникли внаслідок хвороби чи нещасних випадків, покриття яких не забезпечується страховим полісом.
За зміну, перенесення або затримку часу вильоту авіарейсів у межах однієї доби.
За оптимізацію польотної програми туроператорами.
Якщо турист замовив та/або скористався додатковими послугами від системи konkurentov.net.ua то умови додаткових послуг вступають у дію понад вищенаведені умови договору оферти та умови договору з туроператором про відповідальність сторін.

Клієнт є відповідальним:
За правильність написання паспортних даних туристів латинськими літерами у повній відповідності до їх закордонних паспортів.
За наявність усіх документів, необхідних для подорожі за кордон України (закордонний паспорт, страховка, віза та інші дозволи), відсутність яких може перешкодити Клієнту скористатися замовленим турпакетом.
Клієнт самостійно несе всі витрати, у зв'язку з депортацією його із зарубіжної держави через відсутність у нього необхідних для перебування на території цієї держави документів.

Бронювання турпакетів та оплата коштів

Бронювання туру у туроператора проводиться лише після отримання 100% передоплати від Клієнта та запровадження паспортних даних туристів.
Заброньований тур зазвичай підтверджується від 2 годин до 2 днів. Це залежить від напрямку, дати вильоту, готелю. Після підтвердження бронювання ви отримуєте на e-mail листа з інформацією на ваше замовлення.
Передплата здійснюється банківською карткою на захищеній сторінці еквайрингу, комісія відсутня. Кошти блокуються та списуються лише після підтвердження туру.
Туроператор здійснює підтвердження туру від 30 хвилин до 5 діб. Якщо Туроператор не підтвердив Тур – це передплата розблокується та повертається Клієнту протягом 72-х годин.
Якщо клієнт відмовляється від туру після підтвердження туру туроператором – передплата не повертається.
Після внесення передоплати повну оплату туру необхідно здійснити не пізніше ніж за 2 тижні до початку туру. Якщо бронювання туру відбувається на дати менш ніж 2 тижні, то після передоплати, повна оплата має бути здійснена протягом 2 банківських днів.
Повідомлення про бронювання надсилатимуться на електронну пошту або іншим зручним способом зв'язку вказаними при реєстрації.

Скасування бронювання турпакетів та повернення коштів

Якщо Клієнт не здійснив повної оплати за Турпакет, або у разі відмови від виконання цього Договору Турист оплачує Туроператору через Агента штраф у таких розмірах:
– за відмову від поїздки у строки 30-21 день до початку подорожі – 30% від загальної вартості туристичних послуг;
– за відмову від поїздки у строки 20-15 днів до початку подорожі – 60% від загальної вартості туристичних послуг;
– за відмову від поїздки у строки 14-8 днів до початку подорожі – 90% від загальної вартості туристичних послуг;
– за відмову від поїздки у строки 7-1 днів – 100% вартості туристичних послуг;
– у разі відмови від поїздки, що припадає на високий сезон – 100% вартості туристичних послуг;
– при відмові від замовлення, за «раннім бронюванням – 100% вартості туристичних послуг;
Наведений розмір витрат може бути змінено. Розмір виплат, який має сплатити Турист, залежить від домовленостей Туроператора з партнером з організації туру. Якщо партнером Туроператора встановлено інший розмір витрат, ніж передбачено умовами цього договору, Турист зобов'язаний сплатити зазначені витрати, надані партнером, з урахуванням інших положень цього договору. Для з'ясування розміру можливих витрат Турист має право здійснювати запити до Турагенту.
Якщо турист замовив та/або скористався додатковими послугами від системи konkurentov.net.ua то умови додаткових послуг вступають в дію понад вищенаведені умови договору оферти та умови договору з туроператором про відміну бронювання турпакетів та повернення коштів.

12327

Відправлених
туристів

100%

Перевірене
Агенство

15+

Років в
Туризмі

98%

Нашіх туристів
задоволені нами