Наши путешествия

Страхування онлайн - це зручно!

Онлайн страховка за 5 хвилин

Миттєве отримання полісу

Найвигідніші пропозиції

Надійні страхові компанії

Страхування від COVID-19

Онлайн страховка - это удобно!

Туристичне страхування

Наші партнери

Онлайн страхування – унікальна пропозиція від наших партнерів, яка орієнтована на забезпечення максимальної зручності для наших клієнтів.

СГ ОБЕРІГ
СК
Граве Украина

Туристичне страхування для виїзду за кордон (страховка для візи, країн шенгенської зони, Туреччини, Ізраїлю, Єгипту, Кіпру, США, Канади, країни СНД та інші країни)

Розрахунок вартості:

Для розрахунку вартості необхідно ввести такі дані:

Вибрати напрямок:

Європа Шенген (країни шенгенської зони), Великобританія, Ірландія, Данія.
Європа не Шенген, Туреччина, Єгипет, Ізраїль, Кіпр, Туніс
Країни СНД
Усі країни світу (які не відносяться до перерахованих вище напрямків, або якщо людина планує відвідати кілька країн з різних континентів)

Вибір страхової суми:

30 000/50 000 Доларів або Євро, в залежності від напрямку.
У разі вибору країн Європи автоматично пропонується 30 000 Євро за вимогами країн Шенгенської зони. Обрати дату подорожі або ж обрати річну програму. При виборі річної програми, поліс діятиме протягом обраної кількості днів протягом року. Річна програма актуальна для людей, які часто подорожують або купують поліс для отримання мультивізи з різним коридором дії: 30/60/90/180 днів.
Вибрати кількість застрахованих та ввести дату народження кожного застрахованого. Максимальна кількість – 5 осіб. Можливий вік застрахованих – від 0 до 85 років.
Якщо у поїздки планується активний відпочинок чи заняття спортом – вибрати відповідний клас. Якщо планується робота по найму – поставити відповідну позначку. Під роботою з найму мається на увазі фізична робота або робота з підвищеним ризиком. Франшиза за всіма договорами 0.
Поставити зауваження, що всі застраховані перебувають на території України.

Після розрахунку вартості користувачеві пропонується список компаній та опис базових програм страхування. Як правило, в них обов'язково включені послуги, які включають: невідкладну медичну допомогу, невідкладне стаціонарне та амбулаторне лікування, невідкладну стоматологічну допомогу, медико-транспортні послуги, репатріацію. Необхідно вибрати компанію і навпаки натиснути кнопку «Купити онлайн».

На наступному етапі можна розширити список послуг від страхової компанії обравши програму з великим переліком послуг або залишити обрану раніше програму страхування. Після цього клієнт переходить на крок оформлення договору страхування.

Оформлення договору страхування

На цьому кроці необхідно ввести такі дані:

Пароль для збереження даних (довільні літери латиницею та/або цифри)
Якщо в договорі від 2-х до 5-ти осіб навпроти одного з них, якому є повних 18 років, потрібно поставити позначку «Є страхувальником». У такому разі він буде і страхувальником, і застрахованим. Всі інші будуть просто застраховані за цим договором.

Якщо всі застраховані віком до 18 років – необхідно додатково ввести дані щодо страхувальника. Оскільки страхувальником за законодавством може бути особа старша 18 років. Всі інші будуть застраховані.

Ім'я та прізвище латиницею, як у закордонному паспорті
Адреса електронної пошти, куди буде відправлено договір страхування після оплати.
Актуальний номер телефону
Серія та номер закордонного паспорта латиницею
Ідентифікаційний код за бажанням або залишити 0000000000 (десять нулів за умовчанням)
Адреса реєстрації лише для страхувальника.

Після введення даних натиснути кнопку «Продовжити» та перейти на крок підписання.

Крок підписання

На кроці підписання користувачеві буде ще раз надано всю інформацію про обрану програму, набір ризиків, дату дії договору, вартість, страхову компанію та дані щодо застрахованих, які були введені. Якщо виявилася помилка - клієнту необхідно повернутися на попередній крок і виправити дані. Якщо всі ці правильні – необхідно поставити позначку про ознайомлення з правилами та умовами страхування та угоду про використання електронного підпису та натиснути кнопку «Підписати». Після цього клієнт переходить на крок оплати.

Оплата

На етапі оплати необхідно ввести дані картки. Після успішної оплати договір буде згенеровано і за кілька хвилин відправлено клієнту на електронну пошту. Якщо протягом 5 хвилин договір не надійшов на електронну пошту – перевірте папку «Спам». Якщо договору немає – зверніться до служби підтримки за телефоном: 067 13 602 13 або 050 383 30 80.

Купити страховку від коронавірусу онлайн

Страхування від коронавірусу від СК "Інтер - Плюс"

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Україні та світі, а також з невизначеністю з подальшим розвитком подій ми розробили страховий продукт, який надасть страховий захист у разі захворювання на Covid-19 та інші вірусні інфекції групи коронавірусів. Звертаємо Вашу увагу, що страховка від коронавірусу покриває захворювання застрахованої особи при виконанні професійних обов'язків.

Страхування від коронавірусу (добровільне страхування здоров'я на випадок захворювання на вірусні інфекції групи коронавірусів, включаючи Covid-19) можна оформити на нашому сайті в електронному вигляді. Весь процес займе 5 – 10 хвилин. Після оформлення та оплати карткою, страховий поліс прийде на електронну пошту протягом 2-х хвилин! Вам не потрібно відвідувати офіс страхової компанії.

Страхові випадки:

Смерть Застрахованої особи під час стаціонарного лікування внаслідок вперше виявленої та лабораторно підтвердженої в період дії Договору захворювання на вірусні інфекції групи коронавірусів, включаючи Covid-19, у тому числі при виконанні Застрахованою особою професійних обов'язків;

Тимчасова втрата працездатності Застрахованою особою внаслідок вперше виявленого та лабораторно підтвердженого в період дії Договору захворювання на вірусні інфекції групи коронавірусів, включаючи Covid-19, що призвело до амбулаторного/стаціонарного лікування, у тому числі при виконанні Застрахованою особою.

 

Програми страхування:

Назва програми

Страхова сума на особу, грн.

Страховий тариф, %

Страховий платіж, грн.*

Розмір страхової виплати, грн.

У разі смерті

У разі тимчасової втрати працездатності

Антикоронавірус Захист

60 000,00

1,0

600,00

60 000,00

7 700,00

Антикоронавірус

Захист Плюс

120 000,00

1,25

1500,00

120 000,00

14 400,00

* Страховий платіж для вікової категорії 18 – 60 років. Для вікової категорії 7 – 18 років застосовується підвищуючий коефіцієнт 1,5, для вікової категорії 61-85 років застосовується підвищуючий коефіцієнт 2,5.

 

Термін дії договору:

Договір діє 1 рік. Договір набирає чинності на 6-й день з моменту оплати страхового платежу.

Вік застрахованих:

Можуть бути застраховані особи віком від 7 до 85 років.

ВИКЛЮЧЕННЯ:

Не можуть бути застраховані особи, які на момент укладання Договору:

 

визнані в установленому порядку недієздатними; є інвалідами І чи ІІ чи ІІІ групи; є ВІЛ-інфікованими; перебувають на обліку в онкологічних, наркологічних, психоневрологічних, туберкульозних, шкірно-венерологічних диспансерах, центрах з профілактики та боротьби зі СНІДом

у яких в анамнезі були гострі порушення мозкового кровообігу (інсульт мозковий), інфаркт міокарда, травма хребетного стовпа та спинного мозку, пухлини головного або спинного мозку, хребетного стовпа, смерть мозку, ураження нервової системи при злоякісних новоутвореннях, енцефаліт гострий, захворювання, алкоголізм, наркоманія, онкологічні захворювання, онкогематологічні захворювання.

 

Не є страховим випадком:

захворювання хворобою, передбаченою страховим випадком, з приводу якої Застрахована особа перед укладенням цього Договору перебувала на амбулаторному/стаціонарному лікуванні та діагноз захворювання був відомий Застрахованій особі перед укладенням цього Договору з урахуванням умов п.12 Договору

повторне виникнення захворювання, передбаченого страховим випадком, у період дії цього Договору;

гострі або хронічні променеві ураження; спадкові та вроджені захворювання; захворювання шлунково-кишкового тракту, новоутворення, хвороби ендокринної системи, алкоголізм, наркоманія, токсикоманія, паразитарні, інфекційні та вірусні хвороби, що не передбачені п.3.1.1 -п.3.1.2 Договору, мали місце протягом терміну дії Договору; >

отруєння алкоголем та його сурогатами, наркотичними або токсичними препаратами, а також медикаментами, приймаються за призначенням лікаря, прийнятих з метою або у стані сп'яніння;

викликані тілесними або іншими ушкодженнями здоров'я при самолікуванні або при лікуванні особою, яка не має відповідної медичної освіти.

Часто задавані питання

Яка страховка потрібна для безвізу?

Для безвізового відвідування країн Шенгенської зони буде потрібний страховий поліс, який відповідає вимогам Візового шенгенського кодексу. Мінімальне страхове покриття, яке має покривати медичні витрати, становить 30 тис. євро. На нашому сайті Ви зможете оформити такий поліс та отримати його на електронну пошту відразу після оплати карткою протягом декількох хвилин. Також Ви можете сплатити поліс через Приват 24 або термінали Приватбанку. Вам достатньо роздрукувати його або зберегти на своєму мобільному пристрої. Страховка для безвізу, придбана на нашому сайті, включає як мінімально необхідний перелік медичних послуг, так і більш розширений. Все залежить від компанії та обраної програми. Франшиза за всіма страховками – 0. На нашому сайті представлені страхові продукти від таких компаній: «Граве Україна», «ГАРДІАН», «Арсенал страхування», «ІНТЕР-ПЛЮС», «Європейський страховий альянс», СД «ТАС» та інші компанії . Всі договори оформлюються в режимі онлайн, поліс надходить в електронному вигляді. Ви можете отримати його ще й з мокрим друком поштою, якщо поставите відповідну позначку на першому кроці.

Online страхування туристів, які виїжджають за кордон

Якщо Ви завзятий мандрівник і для відпочинку віддаєте перевагу закордонним пляжам, то Вам необхідний страховий поліс (туристична страховка). Цей документ допоможе обійти непередбачені витрати, які можуть виникнути на ґрунті хвороб, травм чи нещасного випадку. Крім того, посольства багатьох країн наполягають на придбанні страхового полісу перед видачею візи (гостьовою чи трудовою).

Термін страхового захисту суворо межує з часом перебування туриста біля іншої держави. Виняток може бути лише у разі скасування поїздки. Купівля страховки для виїзду онлайн забезпечить клієнту захист від непередбачених витрат, які можуть бути пов'язані з медичною, юридичною чи адміністративною допомогою закордоном. Усі необхідні пункти мають бути зазначені у страховому полісі. Повне туристичне страхування може відшкодувати такі витрати:
Витрати на стаціонарне чи амбулаторне лікування
Транспортування в клініку для швидкої допомоги
Транспортування тіла на батьківщину у разі смерті
Оказание стоматологической помощи клиенту
Приїзд родичів потерпілого у разі серйозної травми
Допомога у переїзді клієнта додому після належного лікування
Часткова або повна компенсація у разі втрати багажу
Адміністративна та юридична допомога при настанні цивільної відповідальності перед іншими людьми

Вартість туристичної страховки залежить від країни, куди відправляється турист, терміну перебування та обраної програми страховки. На ціну може впливати і ціль виїзду за кордон.

Орієнтовна вартість страховки на 8 днів до країн Європи (страховка для безвізу), Ізраїль, Туніс, Туреччина, Єгипет на людину віком до 60 років.

Туристичне страхування

Однією з обов'язкових вимог для в'їзду на територію багатьох країн є наявність у мандрівника спеціальної туристичної страховки. При цьому більшість наших співвітчизників сприймають оформлення такого поліса, як малоприємну та прикру формальність, за яку доводиться ще й платити.
Однак, як показує практика, туристична страховка (у тому числі й медична страховка) – це не просто формальна вимога, а запорука спокою та впевненості у своїй безпеці під час перебування за кордоном, який стане однією з головних складових гарного відпочинку.
Так, на території більшості розвинених країн діє страхова медицина. Це означає, що якщо при виникненні будь-яких проблем зі здоров'ям під час поїздки у вас не виявиться необхідного поліса, то вам доведеться викласти за медичне обслуговування пристойну суму грошей. При цьому наявність мед страховки у вас на руках є гарантією того, що при необхідності вам буде надана вся необхідна медична допомога.
Якщо ж у вас не виявиться страхового поліса, то ціни на медикаменти та медичні послуги за кордоном можуть вас шокувати, оскільки вони значно вищі, ніж у нас у країні. При цьому застрахувати себе від непередбачених витрат можна саме за допомогою страховки для туризму, яка покриє всі непередбачені витрати.
На сьогоднішній день можливе туристичне страхування 2-х видів: сервісне та компенсаційне. Так, у першому випадку всі витрати буде сплачено страховиком, а в другому – турист самостійно оплачує всі витрати, після чого страхова компанія відшкодовує йому непередбачені витрати.
Ми пропонуємо вам оформити у нас страхування сервісного типу на найвигідніших умовах та за прийнятною ціною.

Медичне страхування – обов'язковий елемент поїздки

Медичне страхування – досить незвичне явище для наших співвітчизників, незважаючи на те, що воно є однією з обов'язкових умов отримання візи, необхідної для в'їзду в ту чи іншу країну. Багато країн світу вже давно гідно оцінили переваги медичного страхування та активно його використовують у своїй життєдіяльності.
Так, кожен вид страховки має свої переваги для її власника.
Мед страховка для оформлення Шенгену стає все більш і більш популярною і затребуваною з кожним днем. І це зрозуміло, адже саме вона здатна надати людині соціальний захист її здоров'я та матеріальних інтересів. Такий страховий документ служить гарантією того, що у разі проблем зі здоров'ям, всі непередбачені витрати, пов'язані з медичним обслуговуванням та покупкою медикаментів, будуть компенсовані страховою компанією.
Наявність медичної страховки - це умова для оформлення шенгенської візи, яка входить до категорії обов'язкових. Немає страховки – не отримайте візу. При цьому оформлення такого страхового полісу навряд чи можна назвати чистою формальністю, оскільки саме він є гарантом вашого спокійного перебування у чужій країні. Маючи на руках такого «захисника», ви можете бути впевнені на 100%, що у разі потреби про вас подбають належним чином та нададуть необхідну допомогу та підтримку.
Страхування для шенгенської візи у Києві – це послуга, яку пропонує наша компанія і яка є гарантією того, що у разі непередбачених ситуацій за кордоном та фінансових витрат Вам будуть відшкодовані всі фінансові втрати. При цьому важко не погодитися з тим, що це надзвичайно зручно та вигідно насамперед для вас. Адже ціни на медичні слуги та медикаменти за кордоном «дуже кусаються».
При цьому не думайте, що туристичне страхування – це «банальне викачування грошей» і забаганка наших чиновників. Як показує саме життя, у багатьох випадках це єдина можливість зберегти здоров'я, а іноді й життя, під час перебування в чужій країні.